В Інтернеті вже існує безліч програм і плагінів, що дозволяють завантажувати музику з контакту. Але біда в тому, що багато з них створені спеціально для злому сторінок довірливих користувачів сайту.

Найпростіший і перевірений спосіб завантажити музику з контакту – це зробити все вручну і без будь-яких програм. Тим більше що зробити це дуже просто. Все, що вам знадобиться – це вміння користуватися пошуком браузера.

Скачати музику в контакті без програм можна за наступною схемою:

  1. Заходьте на сторінку, на якій знаходиться пісня яку ви хочете скачати.
  2. Натискаєте на порожнє місце на сторінці правою кнопкою миші і вибираєте «Переглянути вихідний код» або комбінація клавіш CTRL + U.
  3. Після відкриття віконця з html кодом не лякайтеся – повністю перечитувати його не доведеться. Зайдіть в пошук текстового документа або браузера (CRTL + F), і в вікно, яке відкрилося, введіть «. Mp3» без лапок.
  4. Якщо пошук видасть кілька збігів – значить на сторінці є кілька аудіозаписів. Прорахуйте, який по порядку йде саме ваш, і зупиніть свій пошук на ній.
  5. У вихідному коді буде представлене ​​посилання на зразок http://cs4621.vkontakte.ru/u13069562/audio/77addace0da2.mp3, 130.
  6. Зітріть все, що йде після. Mp3, тобто кому і останні три цифри, а потім вставте це посилання в адресний рядок браузера.
  7. Після цього відкриється стандартний завантажувач файлів і Ви зможете завантажити свою аудіозапис без будь-якого ризику!

Не спорю, спосіб геморойний але ніхто ваші паролі з контакту не вкраде:)

До речі, не забувайте про такі важливі речі, як аренда квартир в Киеве